Zmiana lokalizacji

             Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2014 Zwierzaczek zmienia lokalizację. Nasza nowa siedziba mieści się przy ulicy Zaporoskiej 39b, na rondzie u zbiegu z ulicą Gajowicką. Nowa lokalizacja Zwierzaczka oddalona jest od starej zaledwie o trzysta metrów. 

Czytaj więcej...

XXI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show (CACIB) we Wrocławiu

   Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych zagościła już na stałe w kalendarzach wszystkich miłośników psów z Wrocławia i okolic, a szczególnie hodowców i właścicieli, przyjeżdżających nawet z zagranicy, aby wziąć udział w tej ważnej kynologicznej imprezie, która już po raz dwudziesty pierwszy odbyła się we Wrocławiu. Podobnie, jak w latach ubiegłych wystawa zorganizowana została na Stadionie Olimpijskim. Tego roku w dniach 28-29.09.2013r.

Fotorelacja>>

Klub Hodowców

 

 

    W odpowiedzi na Państwa sugestie uruchamiamy ?zwierzaczkowy klub hodowców?. Wszystkich Państwa, którzy wykazują chęć przystąpienia do projektu zapraszamy .

Warunki członkostwa:

  1. Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wiadomości wraz ze skanem dokumentu nadania przydomka hodowlanego, dane adresowe właściciela i numer do kontaktu telefonicznego.
  2. Uczestnictwo w projekcie zobowiązuje Państwa do dokonania zakupu w naszym sklepie internetowym, stacjonarnym bądź podczas każdej wystawy, na której będziemy wystawiali stoisko na kwotę 300zł w okresie trzech miesięcy.
  3. Członkostwo w klubie zobowiązuje Państwa do umieszczenia na stronie swojej hodowli podlinkowanego baneru sklepu.
  4. Członkostwo w projekcie wygasa automatycznie w momencie upłynięcia pełnego kwartału od ostatnich zakupów.

Nasze zobowiązania wobec Państwa:

  1. ?Zwierzaczkowy klub hodowców' daje Państwu możliwość zakupu produktów z naszego sklepu w specjalnych ,rabatowych cenach. Rabat ten wynosi od 5 do 20% w zależności od grupy do której jest przypisany dany produkt (informacja poniżej).
  2. ?Zwierzaczkowy klub hodowców? zapewnia Państwu darmowe wyprawki dla kociąt i szczeniąt, które zostaną Państwu wysłane na adres podany w mailu po przesłaniu nam skanu przeglądu miotu.
  3. ?Zwierzaczkowy klub hodowców? daje Państwu możliwość zamieszczenia na naszej stronie www reklamy hodowli , ogłoszenia o miotach, szczeniakach, kociętach.
  4. Każda osoba, która zakupi szczenię/kocię w Państwa hodowli otrzymuje statut R=R i może korzystać z rabatów uzyskanych przez Państwa hodowle na tych samych zasadach.

Rabaty za członkostwo:

-5%

10%

20%

Karmy suche, Karmy mokre, Insekty, Przysmaki, Żwirki, Apteka, Behawior, Miski i poidła

Grooming, Czystość, Posłania, Podróż, Zabawki,  Klatki i kojce     

Drapaki

 

Na codzień z pięcioma psami

 

  Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies? Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata  Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie.

George G. Vest

 

Obejrzyj galerię zdjęć

Podkategorie

Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW