Artemis Fresh Mix

      Każdy, komu w trosce leży dobre żywienie swojego psa powinien zapoznać się z formułą Fresh Mix amerykańskich karm Artemis. Jest to pozycja od lat utrzymująca się na najwyższych półkach wielu niezależnych rankingów pet food. Nagrodzona czteroma gwiazdkami na portalu Dog Food Advisor, pięcioma na Dog Food Analysis. Na portalu Dog Food Scoop Artemis został najlepszym brandem suchych karm.
Pierwszymi trzema składnikami na liście są mięsa. Jedno z nich to komponent dehydratyzowany, który jest koncentratem białka zwierzęcego i w stosunku do świeżego mięsa zawiera go 300%. W składzie karmy dostrzegamy jeszcze jeden koncentrat białka zwierzęcego. Jest to mączka z łososia na odleglejszej pozycji. Pozostałe dwa rozpoczynające listę mięsa wpisane zostały na listę składników w postaci świeżej i w procesie produkcji ich ciężar zredukuje się. Jednak z kolejnymi dwoma komponentami mięsnymi w dalszej części listy istotnie wpływają na bilans białka zwierzęcego w formule. Artemis Fresh Mix jest zatem karmą multiproteinową. Źródłem białka są tu: kurczak, indyk, kaczka i łosoś. Artemis Company deklaruje, że wszystkie mięsa użyte do produkcji spełniają normy jakości żywności dla ludzi.
Głównymi zbożami w Artemis Fresh Mix są ryż, owies i jęczmień. Wszystkie są ziarnami bezglutenowymi, pełnowartościowymi, nie poddanymi wcześniej obróbkom technologicznym. Proces ekstruzji podnosi ich strawność i ostatecznie stają się bardzo dobrym źródłem węglowodanów.
Wszystkie minerały w karmie mają postać chelatów. Chelaty odpowiadają za tempo przyswajania pierwiastków. W chelatach minerał jest połączony wiązaniem chemicznym z substancją chelacyjną. W ten sposób tworzą formy dobrze przyswajalnych związków takich jak wapń, magnez, cynk, mangan, selen, miedź, żelazo i wiele innych.
Artemis Fresh Mix bogaty jest w warzywa i owoce. W diecie mięsożerców są one głownie źródłem pożytecznego włókna oraz antyoksydantów. Atrakcyjność formuły podnoszą dodatkowo takie nutraceutyki, jak olej z łososia, wyciąg z juki oraz szczepy probiotycznych bakterii i drożdży.
Zrównoważona analiza chemiczna czyni formułę bardzo bezpieczną dla psów źle znoszących diety wysoko białkowe. Moje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży Artemis Fresh Mix pozwala mi rekomendować karmę, jako świetną dietę dla naszych pupili.
Zapraszam do zakupów
 
Jesteś tutaj: Start PREZENTACJE Karmy Artemis Fresh Mix