1st Choice Adult Cat Active or Finicky Chicken Formula

   
            Właścicieli i opiekunów wybrednych kotów zapraszam do zapoznania się z formułą Finicky kanadyjskiego producenta karm 1st Choice. W stałej ofercie Zwierzaczka karma pozostaje od wielu lat. Duża jej popularność i dobre doświadczenie moich klientów pozwala mi rekomendować tę karmę, jako świetną propozycję dla kotów niejadków, wybrednych i wrażliwych.
Dwa pierwsze składniki karmy stanowią mięsa. Świeże mięso w procesie dehydratyzacji zmniejszy swój ciężar i zapewne nie będzie już głównym składnikiem, jednak mączka z kurczaka, na drugiej pozycji pozwala nam mieć pewność że główne najwięcej białka w karmie pochodzi ze źródeł zwierzęcych. Mączka mięsna jest koncentratem białka i w stosunku do świeżego mięsa zawiera go 300%. Drugim koncentratem białka zwierzęcego jest śledź na dalszej pozycji, który dodatkowo jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów omega.
1st Choice Finicky nie jest karmą bezzbożową. Jej wyważona analiza chemiczna klasyfikuje formułę jako dobrą alternatywę dla kotów źle znoszących diety wysokobiałkowe. Użyte do produkcji zboża są pełnowartościowymi komponentami, bezglutenowymi, nie poddanymi wcześniej procesom technologicznej obróbki.
Według ostatnich zaleceń koty powinny dostawać karmę zawierającą taurynę, w przeliczeniu na kilogram suchej masy: min 1200 mg w pokarmie suchym. 1st Choice Finicky zawiera w swoim składzie 2300mg/kg tego niezbędnego kotom aminokwasu. Tak duża ilość tauryny w karmie pełni dodatkowo funkcje ochronne przed czynnikami toksycznymi. W pokarmach dla kotów powinny znajdować się długołańcuchowe niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Aby zwiększyć zawartość tych kwasów w diecie, szczególnie kwasów z rodziny n-3, podajemy kotom karmy ze świeżym olejem rybnym, jaką jest właśnie formuła Finicky. Produkty te zawierają dużo długołańcuchowych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych bardzo podatnych na utlenianie (jełczenie).  Badania dowiodły, że dodatkowe dawki  tauryny są skuteczną ochroną tłuszczy przed utlenianiem i jełczeniem.
1st Choice Finicky zawiera formułę Dental Care System w postaci zielonej herbaty znanej ze swych właściwości bakteriobójczych oraz mięty i pietruszki, które pomagają kontrolować rozwój mikroflory.
Zachęcam do zakupu
Jesteś tutaj: Start PREZENTACJE Karmy 1st Choice Adult Cat Active or Finicky Chicken Formula