Oven-Baked Tradition Chicken

   
     Często jest tak, że poszukiwania uczulających składników karmy okazują się bezowocne. Pies żywiony karmą z kurczakiem nie jest uczulony na ten sam rodzaj mięsa podanego w formie posiłku domowego. Sytuacja powtarza się z innymi białkami. Rozpaczliwie szukamy coraz to innych formuł, nowych komponentów , coraz bardziej egzotycznych mięs. Bardzo często mamy wówczas do czynienia z nadwrażliwością na przetworzone składniki. Wszystkim, których psy dotyka ten problem zachęcam do zapoznania się z nową w ofercie Zwierzaczka karmą. Oven-Baked Tradition jest linią naturalnych , pełnoporcjowych karm produkowanych w Kanadzie. Oven-Baked Tradition tym wyróżnia się pośród innych karm, że nie jest produkowana z wykorzystaniem procesu ekstruzji. Ekstruzja to przetwarzanie komponentów polegające na ich przetłaczaniu przez ekstrudery pod ciśnieniem kilkudziesięciu atmosfer i w temperaturze do 270 stopni Celsjusza. Związki powstające w takich warunkach nie są do dziś wystarczająco zbadane. Oven-Baked Tradition to karma wypiekana w piecu przy niskich temperaturach. Jest zatem karmą mniej przetworzoną. Więcej naturalnych prozdrowotnych właściwości pozostaje w produkcie. 
Formuła Oven-Baked Tradition Chicken to niezwykle smakowita propozycja dla psów w każdym wieku. Przetwarzanie mięsa kurcząt w temperaturach podobnych do obróbki domowej bardzo podwyższa walory smakowe, co ma kluczowy wpływ na smakowitość karmy. Ze średniej wielkości granulatem poradzą sobie rasy małe, ale i duże psy będą sprowokowane do gryzienia. Głównym źródłem białka w karmie jest kurczak. Można szacować, że w formie odwodnionej jest go ponad 30%. Suchy kurczak to 300% białka w porównaniu do mięsa świeżego. Na odleglejszych pozycjach mamy też dehydratyzowaną oraz świeżą rybę, co dodatkowo podnosi udział mięsa w karmie, ale też jest bogatym źródłem aktywnych omega 3. W karmie źródłem węglowodanów jest tapioka. Zawiera lekkostrawną skrobię i niewiele białka. Jest hipoalergiczna i pozbawiona smaku. Nie zawiera glutenu i cholesterolu. Obecność w karmie bogatej gamy nutraceutyków (dynia, siemię lniane, sól morska, algi, inulina, szpinak, ekstrakt z Yucca schidigera, jabłka, banany, jagody, brokuły, żurawina )w połączeniu z wiedzą o niskim ich przetworzeniu daje nam dużą pewność, że witaminy w formule nie są syntetyczne. 
Dobre doświadczenie w przypadku karmienia psów wrażliwych pozwala mi ze spokojem zarekomendować tę formułę dla psów delikatnych i wybrednych. Zapraszam do zakupów.
Jesteś tutaj: Start PREZENTACJE Karmy Oven-Baked Tradition Chicken