Royal Canin - żywienie specyficzne dla potrzeb ras, czy marketingowy bełkot?

 
       Zosia i EdekjesiennieKorporacyjni  producenci przescigują się w pomysłach, by w oczach klienta uatrakcyjnić swoje produkty proponując karmy dla poszczególnych ras psów i kotów. Zapewniają nas oczywiście, że ma to głęboki sens. Receptury karm dla konkretnych ras mają uwzględniać specyficzne ich potrzeby zdrowotne.
Czy rzeczywiście jest to prawda?
     Oto interesujące spojrzenie na to, jak specyficzne są te karmy dla zwierząt domowych ... Cóż, w zależności od kraju , w którym żyjesz.
 
Piers Smart of Scampers Natural Pet Store z UK  zadaje pytanie:    " Czy psy jednej rasy mogą być różne  w USA i w Wielkiej Brytani? Oczywiście żartuje  wskazując, że odkrył dość dramatyczną różnicę w poszczególnych formułach dla konkretnej rasy sprzedawanych w UK od tych samych produktów sprzedawanych w USA .
Na portalu Royal Canin czytamy: " ROYAL CANIN ? Zdrowe Żywienie ? Ras jest stworzone w celu rozwiązania specyficznych potrzeb psów czystej rasy  ",  " Formuły adresowane do konkretnych ras  uwzględniają unikalne potrzeby niektórych psów/kotów czystej rasy " .
Proszę spojrzeć na tabelę poniżej , która porównuje konkretną karmę Royal Canin dla rasy Bulldog sprzedawaną w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie . To samo jedzenie - trzy różne kraje ...
 
 
Podobna sytuacja dotyczy karmy adresowanej do kotów rasy Maine Coon
 
 
Wielkie podziękowania dla Piers Smarta z Wielkiej Brytanii za udostępnianie informacji ważnej dla nas wszystkich !
Osoby ubiegające się o prawdę są na całym świecie !
 
Żródło: Truth about Pet Food - Susan Thixton
Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW Royal Canin i żywienie specyficzne dla potrzeb ras, czy marketingowy bełkot?