Akademia Zwierzaczka - Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego psa?

     Akademii Zwierzaczka to projekt edukacyjny, w ramach którego organizujemy spotkania szkoleniowe z zakresu zagadnień kynologicznych. Inicjatywa skierowana jest do szerokiej rzeszy amatorów, miłośników, opiekunów i właścicieli psów i kotów. Akademia Zwierzaczka to małe i kameralne szkolenia, w atmosferze których każdy uczestnik może poczuć się indywidualnie i wynieść z nich bagaż wiedzy. Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie Zwierzaczka, przez co nie generujemy dodatkowych kosztów i oferty naszych kursów są przystępne dla każdego. 

Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego psa?

Spotkanie edukacyjne dla właścicieli psów, podczas którego dowiesz się jak wybrać karmę najlepszą dla swojego pupila. W trakcie wykładu poruszymy tematy : rodzaje karm, zalety i wady karm komercyjnych, składniki karm, jak rozpoznać dobre komponenty od słabych, czego wystrzegać się wybierając karmę, jak czytać etykiety, kategoryzacja karm pod względem wieku i aktywności psa,karmy dla psów o szczególnych wymaganiach (psy alergiczne, psy otyłe, psy niejadki).
 
Data spotkania: 19 kwietnia 2015r, godz.10-15.00
Miejsce: Zwierzaczek, Wrocław, ul.Zaporoska39b
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Olejnik.
Podczas zajęć przewidziany jest słodki poczęstunek.
Zapisy proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo dane do przelewu.
Grupa szkoleniowa przewiduje dziesięciu uczestników.
O przyjęciu do grupy decyduje kolejność księgowania opłaty.
Cena za uczestnictwo: 70zł
 
Zapraszamy również do śledzenia naszych profil na FB
 
 
Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW Dzien za dniem... Akademia Zwierzaczka - Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego psa?