Otwarcie Nowego Zwierzaczka

     Zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie nowej siedziby Zwierzaczka, które odbędzie się 2 stycznia 2014roku. Czekamy na Pastwa od godziny 10.00  w składzie:

W dniu otwarcia zapraszamy na bezpłatne porady dietetyka, groomera i zoopsychologa. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące żywienia, pielęgnowania i wychowania psów, kotów i ptaków egzotycznych. Każdy gość otrzyma od nas drobny upominek dla swojego zwierzaka. 
 
Zapraszamy na otwarcie Zwierzaczka nie tylko właścicieli czworonogów. Proszę nas odwiedzić, chociażby po to, by przy lampce noworocznego szampana pożyczyć sobie dobrych dni. Dla stroniących od napojów wyskokowych specjalnie zaprosiliśmy importera wysokiej klasy herbat. Będziecie Państwo mogli dokonać ich degustacji.
 
W godzinach popołudniowych będziecie Państwo mogli uczestniczyć w tematycznych warsztatach z zakresu żywienia, pielęgnowania i wychowania zwierząt towarzyszących. 
 
Wszystkie paragony za zakupy dokonane tego dnia na kwotę min 10 zł będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród głównych:
 
1. Karma dla psa/kota Natural Balance 2,3kg
2. Usługa groomerska (do wyboru kąpiel/strzyżenie)
3.Jednorazowy udział w grupowych zajęciach szkoleniowych dla psów
 
Dwadzieścia innych wylosowanych paragonów zostanie również nagrodzonych mniejszymi opakowaniami promowanych przez nas najlepszych karm światowej klasy. Będą to karmy Orijen, Acana, Canine Caviare, Ponature, 1st Choice.
 
Serdecznie zapraszamy
Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW Dzien za dniem... Otwarcie Nowego Zwierzaczka