SEMINARIUM Barf z Małgorzatą Olejnik 19 sierpnia 2018

Wciąż jeszcze karmisz swojego psa karmami przemysłowymi?BARF odmieni jego życie na lepsze.Nigdy nie jest za wcześnie, nigdy nie jest za późno, by poprawić jakość diety Twojego psa. Nie wiesz jak podejść do tematu BARF, jak rozpocząć i kontynuować. Ucz się od najlepszych.19 sierpnia(w niedzielę) skorzystaj z seminarium”BARF- jak to ugryźć?”, które poprowadzi Małgorzata Olejnik-dietetyczka, orędowniczka naturalnych diet, wieloletnia “barferka”, hodowczyni i opiekunka psów, autorka książki”Pies na diecie BARF.Seminarium odbędzie się we Wrocławiu, w siedzibie ZWIERZACZEK, przy ulicy Zaporoskiej 39b , w godzinach 10-15. Omówione zostaną zagadnienia: 1.ewolucyjne przystosowanie psowatych do pobierania i odżywiania się pokarmem pochodzenia zwierzęcego, 2.rodzaje dit,3. dlaczego nie sucha karma?, 4.składniki odżywcze,5. znaczenie wody w procesie odżywiania, 6. cała prawda o ttłuszczach, 7. mięso i co dalej? 8.komponowanie zbilansowanej diety,9. zapotrzebowanie na składniki diety, 10. jak “wycelować” z dawką? 10. suplementacja diety BARF.Każdy uczestnik otrzyma konspekt wykładu z najważniejszymi wskazówkami do “barfowania”. Na miejscu będzie mozliwosc zaopatrzenia się we wszystkie suplementyi książkę instruktażową. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na niewielkie możliwości lokalowe. Koszt seminarium to 130zł(przewidziany jest tez słodki poczęstunek i napoje niewyskokowe). Chętnych proszę o kontaktmailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Mailem zwrotnym otrzymacie Państwo dane do przelewu. Odnotowanie przez nas wpłaty jest równoznaczne z rezerwacją miejsca (uczestnictwa) na spotkaniu

Akademia Zwierzaczka - Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego psa?

     Akademii Zwierzaczka to projekt edukacyjny, w ramach którego organizujemy spotkania szkoleniowe z zakresu zagadnień kynologicznych. Inicjatywa skierowana jest do szerokiej rzeszy amatorów, miłośników, opiekunów i właścicieli psów i kotów. Akademia Zwierzaczka to małe i kameralne szkolenia, w atmosferze których każdy uczestnik może poczuć się indywidualnie i wynieść z nich bagaż wiedzy. Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie Zwierzaczka, przez co nie generujemy dodatkowych kosztów i oferty naszych kursów są przystępne dla każdego. 

Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego psa?

Spotkanie edukacyjne dla właścicieli psów, podczas którego dowiesz się jak wybrać karmę najlepszą dla swojego pupila. W trakcie wykładu poruszymy tematy : rodzaje karm, zalety i wady karm komercyjnych, składniki karm, jak rozpoznać dobre komponenty od słabych, czego wystrzegać się wybierając karmę, jak czytać etykiety, kategoryzacja karm pod względem wieku i aktywności psa,karmy dla psów o szczególnych wymaganiach (psy alergiczne, psy otyłe, psy niejadki).
 
Data spotkania: 19 kwietnia 2015r, godz.10-15.00
Miejsce: Zwierzaczek, Wrocław, ul.Zaporoska39b
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Olejnik.
Podczas zajęć przewidziany jest słodki poczęstunek.
Zapisy proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo dane do przelewu.
Grupa szkoleniowa przewiduje dziesięciu uczestników.
O przyjęciu do grupy decyduje kolejność księgowania opłaty.
Cena za uczestnictwo: 70zł
 
Zapraszamy również do śledzenia naszych profil na FB
 
 
Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW Dzien za dniem...