Akademia Zwierzaczka - Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego kota?

 
  Akademii Zwierzaczka to projekt edukacyjny, w ramach którego organizujemy spotkania szkoleniowe z zakresu zagadnień kynologicznych. Inicjatywa skierowana jest do szerokiej rzeszy amatorów, miłośników, opiekunów i właścicieli psów i kotów. Akademia Zwierzaczka to małe i kameralne szkolenia, w atmosferze których każdy uczestnik może poczuć się indywidualnie i wynieść z nich bagaż wiedzy. Zajęcia odbywają się w naszej siedzibie Zwierzaczka, przez co nie generujemy dodatkowych kosztów i oferty naszych kursów są przystępne dla każdego. 
 
Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego kota?
 
Spotkanie edukacyjne dla właścicieli i opiekunów kotów, podczas którego dowiesz się, czym kierować się podczas wyboru karmy dla swojego pupila. Poruszymy min. temat specyficznego zapotrzebowania kotów na składniki odżywcze, ewolucyjnego przystosowania ich do pobierania i trawienia pokarmów zwierzęcych, zdradzimy tajemnice etykietowania karm, wskażemy, jak rozpoznać dobre komponenty karm od złych. Przedstawimy zalety i wady żywienia karmami komercyjnymi, przybliżymy temat diety BARF. 
 
Cena za uczestnictwo: 70zł
Zapisy proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo dane do przelewu.
Grupa szkoleniowa przewiduje dziesięciu uczestników. 
Data spotkania: 31 maja 2015r, godz.10-15.00
Miejsce: Zwierzaczek, Wrocław, ul.Zaporoska39b
Spotkanie poprowadzi Małgorzata Olejnik.
O przyjęciu do grupy decyduje kolejność księgowania opłaty.
 
Zapraszamy również do śledzenia naszych profili na FB
 
 
Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW Akademia Zwierzaczka - Jak wybrać karmę najlepszą dla mojego kota?