Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2014 Zwierzaczek zmienia lokalizację. Nasza nowa siedziba mieści się przy ulicy Zaporoskiej 39b, na rondzie u zbiegu z ulicą Gajowicką. Nowa lokalizacja Zwierzaczka oddalona jest od starej zaledwie o trzysta metrów. 

 

              Wraz ze zmianą lokalizacji rozszerzamy swoją ofertę w zakresie najlepszych karm dla psów i kotów oraz wprowadzamy szeroką gamę specjalistycznych karm dla gryzoni i ptaków. W ofercie sklepu , jak zawsze, znajdzie się zdrowa żywność dla Twojego pupila, ekologiczne, biologiczne, holistyczne i naturalne karmy, dieta B.A.R.F. Zapewniamy profesjonalne doradztwo żywieniowe.

          Nowa lokalizacja umożliwi nam rozszerzenie oferty w zakresie groomingu. Od 1 stycznia zapraszamy do salonu również psy dużych ras. Oferujemy profesjonalny i nowoczesny salon groomerski dla wszystkich psów i kotów. Strzyżenie, trymowanie, odpchlenia, stylizacja, przygotowanie do wystaw. Pracujemy i oferujemy Państwu jedynie naturalne kosmetyki najwyższej klasy, najlepszych marek światowych, bez syntetycznych mydeł i parabenów.

           W nowym miejscu do dyspozycji klientów będzie gabinet zoopsychologa. W zakresie usług: porady behawioralne, terapia zachowań, profesjonalne szkolenia i doradztwo w zakresie tresury. 

Jesteśmy pasjonatami, hodowcami, ale też profesjonalnie przygotowaną kadrą. Zapraszamy na Zaporoską 39b.

 

Jesteś tutaj: Start PRAKTYKI KONCERNÓW Zmiana lokalizacji