Zwierzaczkowa ekipa

    
 
      Zwierzaczek, jako sklep zoologiczny funkcjonuje w branży od 1999 roku.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty i usługi najwyższej jakości. Ekipa zwierzaczka to profesjonalnie przygotowany personel z wykształceniem medycznym i weterynaryjnym. Jesteśmy też pasjonatami, właścicielami zwierząt i wieloletnimi hodowcami. Pracujemy z pasją, dlatego ZWIERZACZEK  jest miejscem niezwykłym. ZWIERZACZEK to sklep z duszą, gdzie spotykają się jedynie dobrzy ludzie. Ludzie kochający zwierzęta. Tu zawsze dyskutuje się o psach, kotach i ich sprawach. Naszą ambicją jest pomóc klientowi w jego kłopotach dotyczących żywienia, pielęgnacji i psychologii pupila. Mamy duże doświadczenie i głęboką i rzetelną wiedzę, którą stale pogłębiamy. W zakresie naszej oferty organizujemy też szkolenia o tematyce kynologicznej .
Małgorzata Olejnik
 
    W zakres naszej oferty  wchodzi poradnictwo żywieniowe.  W doborze najodpowiedniejszej diety i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb psa/kota doradza specjalista dietetyk Małgosia Olejnik. Ma wykształcenie medyczne. Na Akademii Medycznej pobierała nauki w zakresie Zasad Żywienia i Dietetyki Stosowanej. Pasjonacko od lat pogłębia  wiedzę w zakresie dietetyki weterynaryjnej. Uczestniczy w sympozjach, wykładach, szkoleniach prowadzonych przez autorytety naukowe w zakresie żywienia zwierząt towarzyszących. Swoją wiedzę pogłębia też uczestnicząc w wystawach psów i kotów rasowych w Polsce i Europie. Doświadczenia, którymi dzielą się zaprzyjaźnieni hodowcy są wiedzą nie do przecenienia. Sama od lat żywi  najlepiej, jak umie pięć swoich psów. Są to Zosia- yorkshire terrier, Staś i Edytka- biewer yorshire terriery i dwa kundelki - Sami i Yoco. W domu mieszka z nią też pięć szynszyli.
Jest wielką orędowniczką zdrowego, naturalnego żywienia naszych zwierząt. Sama jest doświadczonym 'barferem'. BARF jest jej "żywiołem". Prowadzi szereg szkoleń w tym właśnie temacie. Jest autorką pierwszej w Polsce poradnikowej książki "Pies na diecie BARF". Jej artykuły spotkać możemy w prasie branżowej, specjalistycznej i ogólnopolskiej.
 
Karmy, które Państwu proponuje są wybierane pod kątem ich składów. Nigdy nie kieruje się w wyborze produktów znanym logo czy marką. Nie jest  importerem żadnej marki, co daje Państwu większą pewność, że jest sprzedawcą obiektywnym, nie uwikłanym w zależności marketingowe. W swojej ofercie skupia karmy organiczne, biologicznie odpowiednie, ekologiczne i holistyczne. Najlepsze karmy z całego świata oraz komponenty potrzebne do żywienia naturalnego.

 
 
 
 AnnaSara Neka Bober
Wielka miłośniczka psów, którym poswięca się bez reszty. Kynolog przez duze K.  Pasjonatka w dziedzinie dietetyki. Nieugięta orędowniczka naturalnego zywienia i diet naturalnych, z ogromną wiedzą i doswiadczeniem w stosowaniu diety BARF. Prywatnie opiekunka i włascicielka ośmiu psów w typie pierwotnym. Aktywnie wkręcona w psie zaprzęgi. W zwierzaczku konsultantka dietetyczna i doradca zywieniowy słuząca radą na codzień. Sympatyczna, mądra i cierpliwa "barf-expertka", której warto zaufac.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Marcin Matuszak
W zakresie zoopsychologii porady w Zwierzaczku świadczy Marcin Matuszak. Jest absolwentem  Europejskiego Studium Psychologii Zwierząt .Uzyskał kwalifikacje w zawodzie zoopsychologa oraz w zakresie naturalnych metod szkolenia psów, terapii zachowań i tresury zwierząt, Marcin jest pomysłodawcą i założycielem szkoły Happy Dog. Od lat związany jest z psim i kocim światem. Na codzień pracuje z manatami we wrocławskim afrykarium. Jego motto zawodowe brzmi: Nie sztuką szkolić fizycznie, sztuką jest znalezienie wspólnego porozumienia i dążenie do wspólnej pozytywnej relacji.
Jako jedyny w Polsce w chwili obecnej czynny zawodowo instruktor szkoleń psów, miał okazje pracować podczas treningów ze słoniami, żyrafami, nosorożcami, kotikami. Z jego doświadczeń i pomocy korzystają ogrody zoologiczne w całej Europie. Często zapraszany jest do pomocy w sytuacjach ekstremalnych,trudnych i wyjątkowych. 
Prywatnie Marcin mieszka z trzema owczarkami belgijskimi : Taiga, Laguna i Buba, sznaucerem olbrzymim Tigrą i dobermanem - Spacją. W domu jest też sześć kotów: dwa dachowce i cztery maine coony  oraz żółwie, królik, jaszczurki, aleksandreta obrożna,  zeberki i jeż pigmejski.
 
 
 Marzena Muc i Anna Tubicz
tworzą zespół gabinetu Balanse Animal. Od lat zafascynowane możliwościami naturalnych metod wpływu na zdrowie, , samopoczucie i dobrostan w życiu człowieka i zwierzat. Od wielu lat szkolą się w temacie zdrowia człowieka i zwierząt, zarówno w pojęciu zachodnim, chińskim i wschodnim jak i bioenergetycznym. Za nimi wiele godzin warsztatów oraz zajęć praktycznych w gabinetach uznanych terapeutów. W kręgu ich zainteresowania leży też  akupunktura , hirudoterapia, które sa w stanie odzyskac i zatrzymac równowagę, harmonię i balans w pracy całego organizmu ,uczą dbać o zdrowie bez konieczności stosowania szkodliwych metod.
 
  W Zwierzaczku razem z nami  na stałe rezydują: Zosia- suczka rasy Yorkshire Terrier, Stasiu i Edytka -Biewer Yorkshire Terriery, Neo ,Nanka, Nina- przepiekne i madre szynszyle, bardzo ich wszystkich kochamy
 
 
 Zosia
 
 
 
 
 
 
 
 
 Stasiek i Edytka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Neo
 Nina
Nana
Jesteś tutaj: Start O nas